UDAJ SIĘ W DUCHOWĄ PODRÓŻ ŚLADAMI PIEGRZYMEK JANA PAWŁA II

UDAJ SIĘ W DUCHOWĄ PODRÓŻ ŚLADAMI PIEGRZYMEK JANA PAWŁA II

Udaj się w duchową podróż śladami pielgrzymek Jana Pawła II na Światowe Dni Młodzieży i pobierz bezpłatną aplikację “Tolerancja w praktyce”, która dostępna jest bezpłatnie do pobrania w App Store i Google Play.

W aplikacji znajdziesz dziesiątki zdjęć, ciekawych multimediów i pogłębionych artykułów. Przybliżą Cię one do spotkań, jakie odbył papież Jan Paweł II z młodzieżą pochodzącą z całego świata podczas obchodów Światowych Dni Młodzieży w latach 1984 – 2005. Aplikacja stanowi unikatową kronikę wspomnień uczestników tamtych wydarzeń.

Dzięki edukacyjnym animacjom 3D poznasz ciekawych bohaterów, których głównym zadaniem jest przedstawienie i przybliżenie niejednokrotnie trudnych tematów, związanych przede wszystkim z tolerancją wobec drugiego człowieka.

Aplikacja jest owocem prac prowadzonych w ramach grantu “Pedagogia tolerancji. Podążając za Karolem Wojtyłą”, konkurs MNiSW z dn. 3 lipca 2019 r. w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”, numer projektu SONP/SP/461712/2020), realizowanego pod kierunkiem ks. prof. Zygfryda Glaesera, Instytut Nauk Teologicznych, Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego.

Pobierz aplikację w App Store
Pobierz aplikację w Google Play