Tolerancja w praktyce - aplikacja mobilna

Zachęcamy do zapoznania się z aplikacją “Tolerancja w praktyce”, która jest efektem prac prowadzonych w ramach projektu “Pedagogia tolerancji. Podążając za Karolem Wojtyłą”. W aplikacji mobilnej zebrano materiały dotyczące nauczania papieża Jana Pawła II, odnoszące się do różnych form tolerancji. Użytkownicy aplikacji będą podążać śladem Jana Pawła II podczas jego spotkań z młodzieżą na Światowych Dniach Młodzieży. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepach Google i AppStore.

Dlaczego warto pobrać aplikację?

Udaj się w duchową podróż śladami pielgrzymek Jana Pawła II na Światowe Dni Młodzieży.
Czerp z nauki Ojca Świętego, kształtując własny wzorzec postaw życiowych.

Uporządkowane materiały archiwalne.

Homilie, przemówienia, hymny.

Materiały edukacyjne w formie filmów.

Dziesiątki, zdjęć, filmów i artykułów

Poznaj bogactwo materiałów dokumentujących spotkania Ojca Świętego oraz jego następcy z młodzieżą z całego świata podczas obchodów Światowych dni młodzieży w latach 1984-2005.

Prawdziwe świadectwa uczestników

Odkryj unikatowy zapis wspomnień uczestników Światowych dni młodzieży. Poznaj różne perspektywy oddziaływania przekazu Jana Pawła II.

Animacje edukacyjne w 3D

Obejrzyj serię filmów animowanych, w których poznasz grupę nietuzinkowych bohaterów poruszających niejednokrotnie trudne tematy związane z tolerancją wobec drugiego człowieka. Inspiruj się nimi, kształtując własne wzorce.

Aplikacja jest częścią projektu „Pedagogia Tolerancji. Podążając za Karolem Wojtyłą”

Aplikacja mobilna pełni funkcję promocyjną w odniesieniu do całości projektu w środowisku młodzieży. Jest też oczywiście narzędziem edukacyjnym traktującym o najważniejszych naukach Jana Pawła II.

Aplikacja dostępna jest do pobrania bezpłatnie

“Abyście umieli zdać sprawę z nadziei, która jest w was”